Medewerkers

De adviseurs van zekerheuts maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Nuth

Patrick Heuts

Patrick Heuts

Directeur, Advies Zakelijk pheuts@zekerheuts.nl 088-4504600
Ron Heuts

Ron Heuts

Directeur, Advies Zakelijk, Pensioen rheuts@zekerheuts.nl 088-4504600
Johan van Gaalen

Johan van Gaalen

Directeur Volmachten jvgaalen@zekerheuts.nl 088-4504600
Eveline Merkus

Eveline Merkus

Assistent Controller emerkus@zekerheuts.nl 088-4504606
Jolanda Heuts

Jolanda Heuts

Back Office jheuts@zekerheuts.nl 088-4504606
Jordi Oosterhof

Jordi Oosterhof

Adviseur Zakelijk joosterhof@zekerheuts.nl 088-4504603
Jos Knollmüller

Jos Knollmüller

Hypotheekadviseur jknollmuller@zekerheuts.nl 088-4504604
Marcel Peeters

Marcel Peeters

Controller mpeeters@zekerheuts.nl 088-4504606
Marinus Coumans

Marinus Coumans

Relatiebeheer Zakelijk mcoumans@zekerheuts.nl 088-4504603
Nadine Gootjes

Nadine Gootjes

Relatiebeheer Zakelijk ngootjes@zekerheuts.nl 088-4504603
Nicole Heuts - Habets

Nicole Heuts - Habets

Schadebehandelaar nheuts@zekerheuts.nl 088-4504605
Paulette Haane

Paulette Haane

Back Office phaane@zekerheuts.nl 088-4504606
Peter Diederen

Peter Diederen

Commercieel Manager pdiederen@zekerheuts.nl 088-4504600
Rob Wilhelmus

Rob Wilhelmus

Relatiebeheer Particulieren rwilhelmus@zekerheuts.nl 088-4504602
Wim Bartholomé

Wim Bartholomé

Relatiebeheer Particulieren wbartholome@zekerheuts.nl 088-4504602
Anneke Ritzen

Anneke Ritzen

Back Office aritzen@zekerheuts.nl 088-4504606
Bianca Brans

Bianca Brans

Schadebehandelaar bbrans@zekerheuts.nl 088-4504605
Ellen Pleijers

Ellen Pleijers

Schadebehandelaar epleijers@zekerheuts.nl 088-4504605
Eric Schuyer

Eric Schuyer

Schadebehandelaar eschuyer@zekerheuts.nl 088-4504605
Esther Mares

Esther Mares

Relatiebeheer Zakelijk emares@zekerheuts.nl 088-4504603
Esther Senten

Esther Senten

Relatiebeheer Particulieren esenten@zekerheuts.nl 088-4504602
Femke van Rooij

Femke van Rooij

Back Office fvrooij@zekerheuts.nl 088-4504606
Frank Rutner

Frank Rutner

Relatiebeheer Particulieren frutner@zekerheuts.nl 088-4504602
Marianne Tillie-Driessens

Marianne Tillie-Driessens

Back Office mtillie@zekerheuts.nl 088-4504606
Marianne van Esch

Marianne van Esch

Commerciële binnendienst medewerker hypotheken mschreiner@zekerheuts.nl 088-4504604
Marij Keuren

Marij Keuren

Back Office mkeuren@zekerheuts.nl 088-4504606
Sandra Kölgen

Sandra Kölgen

Relatiebeheer Particulieren skolgen@zekerheuts.nl 088-4504602
Tis Gordijn

Tis Gordijn

Relatiebeheer Pensioen tgordijn@zekerheuts.nl 088-4504600
Vincent Savelkoul

Vincent Savelkoul

Relatiebeheer Zakelijk vsavelkoul@zekerheuts.nl 088-4504603
Miranda Moonen

Miranda Moonen

Schadebehandelaar mmoonen@zekerheuts.nl 088-4504605
Vera Braam

Vera Braam

Schadebehandelaar vbraam@zekerheuts.nl 088-4504605
Debbie van de Bult

Debbie van de Bult

Medewerker Telefonie dvdbult@zekerheuts.nl 088-4504600
Sylvia Dietzenbacher

Sylvia Dietzenbacher

Medewerker Telefonie sdietzenbacher@zekerheuts.nl 088-4504600
Nicole Lambrechts

Nicole Lambrechts

Relatiebeheer Zakelijk nlambrechts@zekerheuts.nl 088-4504603
Iris Wit

Iris Wit

Back Office iwit@zekerheuts.nl 088-4504606
Roy Maassen

Roy Maassen

Operationeel Manager rmaassen@zekerheuts.nl 088-4504600
Monique Guns-Feyen

Monique Guns-Feyen

Commerciële binnendienst medewerker hypotheken 088-4504604
René Wauben

René Wauben

Relatiebeheer Zakelijk / Specialist Inkomen rwauben@zekerheuts.nl 088-4504603
Sven Vankan

Sven Vankan

Hypotheekadviseur svankan@zekerheuts.nl 088-4504604

Yvonne Vermeulen

Back office yvermeulen@zekerheuts.nl 088-4504606
Irma Nies

Irma Nies

Gastvrouw / Medewerker telefonie inies@zekerheuts.nl 088-4504600
Tamara Lemmens

Tamara Lemmens

Back office tlemmens@zekerheuts.nl 088-4504606

Zoë Lamers

Back office ZLamers@zekerheuts.nl 088-4504606

Landgraaf

Harry Mestrum

Harry Mestrum

Relatiebeheer Particulieren hmestrum@zekerheuts.nl 088-4504602
Majella Pawlak

Majella Pawlak

Relatiebeheer Particulieren mpawlak@zekerheuts.nl 088-4504602
Tom Lussenburg

Tom Lussenburg

Hypotheekadviseur tlussenburg@zekerheuts.nl 088-4504604

Born

Richard Dijkstra

Richard Dijkstra

Hypotheek en pensioenadviseur rdijkstra@zekerheuts.nl 088-4504600
Ryan Burnell

Ryan Burnell

Relatiebeheer Particulier / Adviseur Bankzaken rburnell@zekerheuts.nl 088-4504602
Mirian Janssen - Esser

Mirian Janssen - Esser

Adviseur Bankzaken mjanssen@zekerheuts.nl 088-4504641

Brunssum

Ralph van Gogh

Ralph van Gogh

Relatiebeheer Particulieren rvgogh@zekerheuts.nl 088-4504602
Lilian Hameleers

Lilian Hameleers

Adviseur Bankzaken lhameleers@zekerheuts.nl 088-4504651
Dirk Pieters

Dirk Pieters

Hypotheekadviseur dpieters@zekerheuts.nl 088-4504604
Dennis Schröder

Dennis Schröder

Adviseur Particulieren dschroder@zekerheuts.nl 088-4504602
Bert Tuin

Bert Tuin

Hypotheekadviseur btuin@zekerheuts.nl 088-4504604
Leo Pelzer

Leo Pelzer

Interne organisatie lpelzer@zekerheuts.nl 088-4504600
Ad Jaegers

Ad Jaegers

Adviseur Verzekeren ajaegers@zekerheuts.nl 088-4504602

Volkel

Patrick van Gaalen

Patrick van Gaalen

Kantoormanager 088-4504602
Corina Hoek

Corina Hoek

Adviseur Bankzaken 088-4504661
Cindy van den Nieuwenhof

Cindy van den Nieuwenhof

Relatiebeheer Particulieren 088-4504602
Gea van Mensvoort-Penninx

Gea van Mensvoort-Penninx

Hypotheekadviseur 088-4504604